Vestuvių fotosesija VDU Kauno botanikos sode

STILIUS


Koks jūsų stilius?

Artimiausias mums tinkantis stilius būtų reportažinis, tačiau mes nemanome, kad fotografai turėtų save apriboti išsirinkdami tik vieną stilių. Didžiąją jūsų šventės dalį mes fotografuojame reportažiniu stiliumi, tačiau kiekvienos šventės metu yra tinkamas laikas bei vieta kelioms natūraliai supozuotoms jaunųjų nuotraukoms. Mes neprašysime jūsų pozuoti pirmojo šokio metu ar pjaunant tortą, tačiau pageidaujame, kad skirtumėte porą valandų, kuomet kartu liktumėte tik jūs ir mes. Žinoma, nepamirštame ir jūsų švenčių detalių, įamžiname nuo vestuvių torto iki jūsų batelių…

Ar darote grupines nuotraukas?

Taip. Šios nuotraukos irgi yra Jūsų šventės istorijos dalis. Jose atsispindi visa Jūsų šeima, tokiu Jums svarbiu gyvenimo momentu. Grupines nuotraukas bei joms skiriamą laiką, mes planuojame iš anksto, todėl kelias savaites prieš Jūsų šventę mes Jums atsiųsime klausimyną. Jame bus įtrauktas ir klausimas apie pageidaujamą grupinių nuotraukų kiekį ir pačias grupes. Mes visada rekomenduojame neplanuoti daugiau kaip 10 grupinių nuotraukų.

Vestuvių fotosesija VDU Kauno botanikos sode

PASLAUGOS


Kiek kainuoja jūsų paslaugos?

Savo įkainių viešai neskelbiame dėl įvairių priežasčių. Paslaugų kainos kiekvienam klientui gali skirtis ir labai priklauso nuo vietos, kurioje numatyta šventė. Už Lietuvos ribų vykstančių švenčių įkainiai skaičiuojami kitaip nei švenčių, vykstančių Lietuvoje. Taip pat mes klientams sudarome galimybę rinktis ne standartinius rinkinius, bet patiems susidaryti savo asmeninių paslaugų paketus. Atsiųskite mums visas savo šventės detales ir mes suteiksime visą Jus dominančią informaciją!

Ar jūs redaguojate visas mūsų fotografijas?

Taip. Kiekviena nuotrauka, kurią mes Jums grąžinsime, bus kruopščiai redaguota rankiniu būdu mūsų pačių. Mes nenaudojame jokių automatinių funkcijų, masiniam nuotraukų redagavimui ir neperleidžiame redagavimo kitiems asmenims. Kiekvienai nuotraukai skiriamas atskiras dėmesys. Taip pat iš visų Jūsų nuotraukų atrinksime keletą nuotraukų, kurioms bus skiriamas ypatingas dėmesys.

Ar ant fotografijų bus vandens ženklai?

Ne.

Jaunojo portretas Gelgaudiškio dvare
Sužadėtuvių žiedai

Ar pateikiate juodai baltas nuotraukas?

Jeigu manome, kad nespalvota nuotrauka atrodys gražiau negu spalvota, ją pateiksime tik nespalvotą. Visų spalvotų nuotraukų į nespalvotas ir atvirkščiai – neverčiame.

Kada galėsime atsiimti nuotraukas ir produktus?

Skaitmeninės Jūsų šventės nuotraukos į slaptažodžiu apsaugotą Jūsų skaitmeninę galeriją yra pateikiamos praėjus 1 mėnesiui nuo Jūsų šventės. Albumas, bus pateiktas po 2 mėnesių nuo nuotraukų patalpinimo Jūsų skaitmeninėje galerijoje.

Kiek nuotraukų mes gausime?

Grąžiname nuo 250 nuotraukų. Grąžinamų nuotraukų kiekis priklauso nuo daugybės faktorių – kiek laiko mes fotografavome, svečių skaičiaus, šventės tipo ir t.t.

Ar mums bus suteiktos autorinės teisės į nuotraukas?

Kadangi mes esame nuotraukų autoriai, visos autorinės teisės į jas priklauso mums. Nuotraukos negali būti naudojamos komerciniais tikslais be mūsų sutikimo. Gavę sutikimą, nepamirškite nurodyti mūsų pavardžių. Autorinių teisių perduoti arba parduoti neįmanoma, bet asmeniniais tikslais nuotraukas galite spausdinti ir viešinti kiek tik pageidaujate!

Sužadėtuvių žiedai

Ar mes gausime neredaguotas nuotraukas raw formatu?

Neredaguotų RAW nuotraukų mes negrąžiname ir neteikiame peržiūromis. Iš visų šventės metu padarytų RAW failų mes kruopščiai atrenkame tik tuos, kurie atitinka mūsų nustatytus standartus, visi kiti failai yra nesaugomi ir yra ištrinami. Jums pateikiame tik kruopščiai atrinktus, redaguotus ir aukščiausios kokybės JPG failus.

Koks albumo kūrimo procesas?

Albumai yra nuostabus ir neblėstantis Jūsų šventės, kai tapote šeima, prisiminimas. Stengiamės albumo kūrimo procesą Jums padaryti kaip įmanoma lengvesnį. Po dviejų savaičių, nuo Jūsų nuotraukų patalpinimo skaitmeninėje Jūsų galerijoje, mes atsiųsime pradinę albumo maketo versiją ir atliksime pakeitimus pagal Jūsų pateiktas pastabas.

Kaip atrodys mano albumas?

Kad Jūsų albumas išliktų patrauklus ir kitoms kartoms, stengiamės jį išlaikyti klasikinio stiliaus. Albumo viršelis būna aptrauktas ekooda, o nuotraukos spausdinamos iš karto ant albumo puslapių.

Ar darote prieš vestuvines fotosesijas?

Taip! Mes labai rekomenduojame užsisakyti priešvestuvines fotosesijas! Jų metu Jūs apsiprantate su fotoaparatu, mes susidraugaujame ir tampame artimesni. Tai labai didelis privalumas, nes vestuvių dieną mes galime pasiekti daug geresnių rezultatų, kadangi pažįstame vieni kitus, Jūs „susidraugaujate” su fotoapartu, labiau atsipalaiduojate.