dmuchovskis-vestuviu-fotografija-550

Ką vilkėti priešvestuvinės fotosesijos metu?

Prieš vestuvinė fotosesija yra puiki galimybė mums pažinti Jus, o Jums mus. Šaunu užmegzti ryšį su poromis, gerokai anksčiau nei vestuvių dieną. Tai proga Jums šauniai praleisti laiką ir apsiprasti su objektyvu, kad patirtumėte kuo mažiau įtampos savo šventės metu! Dažnai iš porų, planuojančių prieš vestuvinę fotosesiją sulaukiame klausimo „Ką vilkėti priešvestuvinės fotosesijos metu?“. Sutinku, kad tai tikrai didelis galvos skausmas. Taigi, bandysiu Jums pagelbėti ir duoti kelis patarimus kaip pasiruošti fotosesijai!

 1. Aprangą derinkite, tačiau nesistenkite derėti vienas prie kito „tip-top“. Verčiau derinkite detales, spalvas. Taip atrodysite daug stilingiau. Galite rinktis tos pačios paletės spalvas. Nepamirškite suderinti aprangos stiliaus. Jeigu Jūsų išrinktasis vilki kostiumą, Jūs neturėtumėte vilkėti sportinių marškinėlių. Jeigu vienas iš Jūsų dėvi drabužį, kuris labai spalvotas, kitas turėtų būti vilkėti šiek tiek „blankiau“ ir derinti tonus.
 2. Būkite savimi. Vilkėkite tai, kas atspindi Jus kaip asmenybę, o jeigu turite savo unikalų stilių – puiku! Parodykite jį!
 3. Nepamirškite aksesuarų. Šalikėliai, kaklo papuošalai, žiedai, diržai… Jie gali pridėti labai daug. Šalikėlis gali tapti puikiu „tarpininku“ sujungiant Jūsų aprangą.
 4. Pasipuoškite! Juk prieš vestuvinė fotosesija būna tik vieną kartą gyvenime – mėgaukitės 🙂 Rinktis drabužius, kurių nedėvėtumėte įprastai. RentBoutique yra puiki vieta, kurioje nebrangiai (nuo 20 eur) galite išsinuomoti madingą suknelę ir aksesuarų. Fotosesijos metu, Jums pageidaujant, galime sukurti du Jūsų įvaizdžius. Vieną – kasdieninį, kitą – prabangų.
 5. Derinkite aprangą prie fotosesijos vietos. Jeigu fotosesija planuojama pramogų parke, esančiame lauke – aukštakulių verčiau nesirinkite.
 6. Jeigu planuojate avėti naujus batelius, dėl viso pikto turėkite ir jau išbandytus, patogius batelius. Nežinia kiek gali tekti pasivaikščioti fotosesijos metu. Skaudančios kojos geros nuotaikos nepridės.
 7. Labai svarbu, kad jaustumėtės gerai ir pasitikėtumėte savimi! Pasidarykite makiažą, susitvarkykite plaukus, nusilakuokite nagus! Į fotosesiją atvykite pasitikėdamos savimi ir geros nuotaikos! Tai yra nuostabių nuotraukų garantas!
 8. Jeigu neesate tikros arba abejojate – pasikonsultuokite su stilistais. Puikias konsultacijas teikia stiliusSOS. Konsultacijos kaina nuo 2 Eur. Tai tikrai gera investicija į tobulas priešvestuvinės fotosesijos nuotraukas!

TAIP

 • Profesionalus makiažas ir šukuosena (tai gali būti bandomoji Tavo vestuvių makiažo ir šukuosenos versija)
 • Profesionalios stilisto paslaugos
 • Įtrauk šiek tiek ryškių spalvų
 • Pasipuošk naujais bateliais
 • Pasirūpinkit švariais ir išlygintais drabužiais (atsiprašom, bet photoshop irgi negali panaikinti visų drabužių raukšlių) 

NE

 • Drabužiams su dideliais logotipais arba dideliais raštais (tai atitrauks dėmesį nuo Jūsų), verčiau rinkitės vienspalvius drabužius.
 • Visiškai identiškiems poros drabužiams
 • Drabužiams, kurie yra per maži arba per dideli (jeigu jie tinka puikiai, jūs jaučiatės puikiai, jeigu ne…)
 • Drabužiams tiesiai iš parduotuvės (įsitikinkite, kad drabužiai Jums idealiai tinka)
 • Baltoms kojinėms, kurios šmėžčioja pro išlindusias kelnes 
 • Stenkitės nesideginti prieš pat fotosesiją, juk nenorite savo prieš vestuvinės fotosesijos nuotraukose būti raudoni! 

Parašykite komentarą