TOBULŲ ŠVENTĖS NUOTRAUKŲ LINK - PASIRUOŠIMAS VESTUVĖMS

FOTOGRAFŲ PATARIMAI JAUNIESIEMS

Pasiruošimas vestuvėms yra labai svarbus etapas. Kuo geriau pasiruošite, tuo geresnė bus Jūsų nuotaika šventės dieną. Gera nuotaika, garantuoja gerus kadrus.  Pateikiame Jums kelis naudingus patarimus, kurie padės pasiruošti šventės dienai. Būkime pasiruošę ir kartu pasieksime puikių rezultatų!

Pasirūpinkite apšvietimu. Apšvietimas yra svarbiausia fotografijos dalis. Nėra gero apšvietimo - nėra geros nuotraukos! Pasirūpinkite, kad Jūsų šventės vieta būtų tinkamai apšviesta. Patariame nesirinkti žalio šventės patalpų apšvietimo, nuotraukose jis neatrodo gražiai. Stalus galite dekoruoti žvakėmis, virš jų kabinti sietynus, lemputes. Tai suteikia nuotraukoms romantišką nuotaiką. Jeigu šventė vyksta lauke - papildomas apšvietimas būtinas! Pakabinkite lempučių girliandų, dekoruokite šventės vietą žvakėmis, žibintais.

Geriausias dienos metas fotosesijai viena valanda prieš leidžiantis saulei, kai saulės šviesa tampa auksine. Jeigu planuojate išvykstamąją ceremoniją, geriausias laikas jai 1 - 2 valandos iki saulėlydžio.

Blogiausias dienos metas fotosesijai tarp 12:00 - 14:00. Patariame neplanuoti nei fotosesijos nei išvykstamosios ceremonijos šiuo dienos metu. Jeigu tuokiatės vasarą, saulė šiuo metu bus „karščiausia“. Vyrams su tamsiais kostiumais gali būti nepaprastai karšta. Juk nenorite suprakaitavusio jaunojo savo nuotraukose?

Fotosesijai nusimatykite bent porą valandų. Fotosesijos metu norime Jus įamžinti keliose vietose, kad turėtumėte kuo įvairesnių nuotraukų. Dvi valandos yra pats optimaliausias laikas per kurį Jūs atsipalaiduojate bei apsiprantate prieš objektyvą, o mes sukuriame gražių kadrų. Į šias porą valandų neįtraukite kelionės laiko iki fotosesijos vietos.

Makiažas. Jeigu galite, nusisamdykite patį geriausią, kokį tik galite, visažistą. Jis mokės atskleisti Jūsų natūralų grožį ir padaryti tokį makiažą, kuris puikiai atrodys nuotraukose. Jaunosios makiažas turėtų būti matinis ir neturėtų turėti jokio blizgesio! Mes rekomenduojame šiuos grimerius/visažistus: Agnė Ivanovaitė (Kaunas), Viva makiažo studija (Klaipėda), Alina Silivanova (Vilnius), Julija Estko (Vilnius), Gabija Narušytė (Vilnius, Kaunas)

Jaunikio grimas yra būtinas! Kadangi jaunoji bus su makiažu, jaunikis be grimo greta jos atrodys „blankiai“. Profesionaliai atlikto grimo žiūrint „plika akimi“ nesimato, tačiau nuotraukose jis duoda puikų rezultatą.

Pasirūpinkite žemakulniais bateliais, ypač jeigu fotosesijos vieta yra numatyta parke ar pievoje. Aukštakulniai paprasčiausiai smigs į žemę ir Jūs negalėsite atsipalaiduoti. O ir naujų batelių gaila!

Suknelė. Rinkitės suknelę, kuri idealiai tinka Jūsų figūros tipui. Jeigu neesate tikros - pasikonsultuokite su stilistu. Patariame rinktis ne pieno baltumo spalvos suknelę, tačiau šiek tiek gelsvą. Nuotraukose jos atrodo kur kas gražiau.

Paruoškite detales. Paprašykite, kad draugė, mama ar sesuo vestuvių rytą paruoštų visas detales, kurias norite, kad nufotografuotume. Taip būsime tikri, kad užfiksavome viską kas Jums svarbu.

Trečias, ketvirtas ir penktas fotografai. Gražiai paprašykite savo šventės svečių nefotografuoti ceremonijos metu. Fotografuodami jie sutelkia dėmesį į telefonus ir  netenka progos įsijausti ir išgyventi tokią svarbią akimirką su Jumis.  Jeigu visgi kuris nors svečias labai nori fotografuoti, paprašykite, kad „nešoktų“ priešais mūsų fotoobjektyvus. Jie atima iš mūsų progą įamžinti Jums svarbius ceremonijos momentus.

Ceremonija! Link altoriaus eikite lėtai ir nežiūrėkite žemyn! Svečiai galės Jumis pasimėgauti, jums iš skubėjimo nesusipins kojos, o mes galėsime padaryti daugiau Jūsų nuotraukų.

Pirmasis bučinys turi trukti bent 4 sekundes! Kadangi bažnyčiose yra pakankamai tamsu, kartais sunku net ir geriausią foto aparatą priversti“ greitai fotografuoti. Neskubėkite ir pirmojo bučinio metu pasidžiaukite vienas kitu!

Žiūrėkite vienas į kitą. Suprantama, kad ceremoniją veda kunigas ir norisi žiūrėti į jį. Kad nuotraukos būtų jausmingesnės“ verčiau ceremonijos metu žiūrėkite vienas į į kitą ir be žodžių vienas kitam stenkitės parodyti kaip smarkiai vienas kitą mylite.

Apsikeitimas žiedais. Pasistenkite neuždengti žiedų rankomis ar kūnu, kad galėtumėme juos įamžinti. Apsikeisdami neskubėkite, kad spėtumėme padaryti kuo įvairesnių kadrų!

Grupinės nuotraukos. Rekomenduojame grupines nuotraukas daryti iš karto po ceremonijos. Iš anksto apie planuojamą grupinių nuotraukų laiką informuokite visus svečius, kurie nori su Jumis nusifotografuoti. Taip sutaupysime laiko. Rekomenduojame nedaryti daugiau kaip 10 tokių nuotraukų. Darydami grupines nuotraukas netenkame progų užfiksuoti tikrus“ momentus.

Fotosesijai išsirinkite ne daugiau kaip dvi lokacijas. Fotosesijos metu turėtų likti tik jaunieji ir fotografai. Taip niekas neblaškys Jūsų dėmesio, o mes galėsime susikaupti ir visą energiją skirti tik Jums!

Pirmasis susitikimas. Jeigu  vestuvių dieną pirmą kartą susitiksite ne bažnyčioje labai labai rekomenduojame šį momentą padaryti ypatingu! Tai puiki proga sukurti Jums gražių ir jausmingų nuotraukų! Galime padėti jį suplanuoti, tik informuokite mus apie tai iš anksto.

Daiktai kišenėse. Vyrukai, ištuštinkit kišenes. Kišenės prikimštos raktų ir telefonų, grožio neprideda.

Pirmasis šokis. Mėgaukitės juo ir stenkitės nešnekėti. Jeigu šnekatės, darykite tai flirtuodami. Nuotraukos atrodys daug romatiškesnės.

Bandomasis makiažas ir šukuosena. Būtinai pasidarykite bandomąją makiažo ir šukuosenos versiją, kad šventės dieną nebūtų nesusipratimų. Priešvestuvinė fotosesija puiki proga išsibandyti makiažą bei šukuoseną.