Vestuvių albumas dmuchovskis
 

VESTUVIŲ ALBUMAI

Gyvename tokiu laikmečiu, kai visi mūsų gražiausi prisiminimai gyvena mūsų telefonuose, kompiuteriuose ar kitose skaitmeninėse laikmenose. Mes labai daug fotografuojame, bet nuotraukas žiūrime retai. Turime tokias gausybes skaitmeninių laikmenų su mūsų nuotraukomis, kad dažnu atveju net nežinome kur ir kokių prisiminimų ieškot.

Albumas mums, yra magiška vieta, kur mes saugome pačias svabiausias šeimos akimirkas ir pačius gražiausius mūsų prisiminimus. Sūnui, kiekvienais metais, per gimtadienį, pagaminame  po albumą, į kurį sudedame jo praėjusių metų gražiausius įvykius. Kiekviena mūsų kelionė ar šeimos šventė taip pat pasakoja istorijas albume. Mes galime tiksliai  pasakyti, kur šie albumai yra ir koks yra nuostabus jausmas juos vartyti ir grįžti į prisiminimus.  Albumas – tai yra vertybė, kuri lieka ir kitoms kartoms, tai vertybė, kurią žmonės net ir per gaisrą pirmiausia stengiasi išgelbėti! Nes prisiminimai yra brangiausia, ką mes turime…

Todėl kiekvieniems savo jauniesiems rekomenduojame pasigaminti vestuvių albumą. Atiduodami jį, mes esame tikri, kad Jūs daug dažniau grįšite į savo šventę ir, kad mes Jūsų prisiminimais pasirūpinome geriausiai kaip tik galėjome!

Vestuvių albumas dmuchovskis

Stilius

Vestuvių albumai yra klasikiniai, o jų viršeliai gaminami iš ekoodos. Albumo nuotraukos yra spausdinamos iš karto ant albumo puslapių. Puslapiai yra stori ir matiniai, kad kuo mažiau nusidėvėtų bėgant laikui. Jeigu įdomu, kaip albumai atrodo gyvai – susiekite ir mes su didžiausiu malonumu juos parodysime gyvai.

Kokio dydžio albumus gaminate?
Standartinis albumas, kurį rekomenduojame jauniesiems yra 30 x 30 cm dydžio, 40 psl. Jums pageidaujant albumų puslapių skaičių galime  padidinti iki 80 psl. Kiti galimi albumo dydžiai yra 25 x 25 cm ir 20 x 20 cm.

Koks albumo kūrimo procesas?
Po Jūsų šventės praėjus vidutiniškai 1 mėnesiui atsiųsime Jums slaptažodį bei nuorodą į aplinką, kurioje matysite skaitmeninę savo albumo versiją. Ši albumo versija turės daugiau negu 40 psl., kad galėtumėte ramiai pagalvoti ir išsirinkti puslapius, kurie Jums patinka labiausiai. Po kiekvienu puslapiu galėsite palikti komentarus, pagal kuriuos atliksime albumo pakeitimus. Jums patvirtinus skaitmeninę albumo versiją, albumą išsiųsime spausdinti. Spausdinimas vidutiniškai trunka apie 2 mėnesius nuo Jūsų skaitmeninės albumo versijos patvirtinimo.

Kiek kainuoja albumas?
Albumo kaina priklauso nuo pasirenkamo albumo dydžio ir puslapių skaičiaus. Paprastai jauniesiem rekomenduojame 30 x 30 cm dydžio 40 psl. albumą. Tėvams rekomenduojame dovanoti mažesnius 25 x 25 cm arba 20 x 20 cm dydžio, 40 psl. albumus. Jums pageidaujant, albumų puslapių skaičių galima didinti iki 80. Dėl konkrečių albumų kainų susisiekite ir mes pateiksime visą, jus dominačią informaciją.

Ar nuotraukos mūsų albume bus retušuotos?
Taip. Visos albume esančios nuotraukos bus kruopščiai retušuojamos.

Vestuvių albumas dmuchovskis