Nuotakos psairuošimas, nuotakos rytas

VESTUVIŲ RYTAS

JAUNŲJŲ PASIRUOŠIMAS ŠVENTEI

Pasiruošimo metu mes pirmiausia nufotografuojame visas Jums svarbias detales, tokias kaip, vestuvių žiedai, suknelė, bateliai ir t.t. Joms stengiamės neskirti daug laiko, kad galėtumėme įamžinti kuo daugiau „tikrų“ momentų. Kai Jums beveik baigiamas daryti makiažas mes nufotografuojame paskutinius grimerio štrichus.

Pasiruošimo metu jaunosios neprašome daug pozuoti ir stengiamės užfiksuoti tikras emocijas ir tikras akimirkas. Mūsų tikslas, kad žiūrėdami į nuotraukas po kelių metų matytumėte tikrus įvykius ir momentus, o ne dirbtinius ir suvaidintus.

Jeigu jaunasis ir jaunoji ruošiasi atskirai, mums reikia nusimatyti papildomo laiko aplankyti Jus abu. Šias detales aptarsime susitikimo metu.

Keletas patarimų šventės rytui:

  • Pasiruošimui pasirinkite kambarį, kuris būtų erdvus ir į jį patektų daug dienos šviesos. Dienos šviesa yra „minkšta“ ir nuotraukose atrodo puikiai!
  • Pasistenkite, kad kambarys būtų tvarkingas. Išmeskite visas šiukšles, drabužius pakabinkite ant pakabų arba sudėkite į spintą, neišmėtykite daiktų. Jeigu kambaryje bus netvarka, ją turėsime sutvarkyti patys, taip netekdami progos Jums sukurti kuo daugiau gražių nuotraukų.
  • Į pasiruošimą pasikvieskite tik pačias artimiausias drauges, fone įsijunkite muziką, įsipilkite į taures šiek tiek šampano ir atsipalaiduokite!
  • Kelias dienas prieš šventę padarykite Jums svarbių detalių, kurias norite, kad įamžintumėme (žiedai, papuošalai, bateliai, suknelė, pakvietimai, puokštė, „kažkas seno“ ir t.t.) sąrašą ir paprašykite mamos, sesės ar draugės, kad šventės rytą viską paruoštų prieš mums atvykstant. Taip būsime tikri, kad įamžinome visas Jums svarbias detales.
  • Paprašykite makiažo meistro, kad atvyktų į Jūsų pasiruošimo vietą, kad Jums reikėtų kuo mažiau dėl visko jaudintis. Makiažo dažymui pasirinkite vietą prie lango pro kurį patenka daug dienos šviesos, bet nepatenka tiesioginė saulės šviesa.
  • Labai tikėtina, kad pasiruošimas truks ilgiau negu, kad planavote. Nusimatykite jam papildomą laiko „rezervą“ (rekomenduojame apie 30 min.), juk nenorite tokią svarbią dieną skubėti ir stresuoti!
  • Iš anksto pagalvokite, ką vilkėsite vestuvių rytą. Nesirinkite marškinėlių su dideliais raštais ar užrašais. Galite drabužius derinti su savo vestuvių šventės temine spalva, taip nuotraukos derės tarpusavyje. Galite vilkėti gražius naktinius ar chalatėlį.