Vestuvių fotosesijos vietos Kaune ir Kauno rajone

Vestuvių fotosesijos vietos Kaune ir Kauno rajone

Dažnai mūsų klausiate, „kokios galimos vestuvių fotosesijos vietos Kaune“? Visada stengiamės poroms parinkti tokią vestuvių fotosesijos vietą, kuri atitiktų jų šventės bendrą stilių ir puikiai derėtų su nuotakos pasirinkta vestuvių suknele. Pūsta ir rafinuota suknelė daug gražiau ir įspūdingiau atrodys dvaro aplinkoje, negu pievoje. Tuo tarpu moderni suknelė daug labiau atsiskleis modernioje miesto architektūroje, negu dvaro interjere. Rinkdamiesi vietą vestuvių fotosesijai, visuomet pagalvokite apie aplinkos ir Jūsų pasirinktos suknelės, bei vestuvių stilistikos harmoniją.

O galbūt Jūs turite vietą, kuri Jums, kaip porai, yra kažkuo ypatinga? Galbūt tai galėtų būti Jūsų pirmojo susitikimo ar pasimatymo vieta?  O gal turite vietą, kuri Jums labai patinka ir ten praleidžiate daug laiko? Reikšminga fotosesijos vieta sukurtų puikią Jūsų meilės istoriją fotografijose!

Pateikiame Jums 10 idėjų fotosesijos vietoms Kaune ir aplink:

 1. Dažnai mūsų klausiate, „o kur daryti fotosesiją“? Visada stengiamės poroms parinkti tokią fotosesijos vietą, kuri atitiktų jų vestuvių bendrą stilių ir puikiai derėtų su nuotakos pasirinkta suknele. Pūsta ir rafinuota suknelė daug gražiau ir įspūdingiau atrodys dvaro aplinkoje, negu pievoje. Tuo tarpu moderni suknelė daug labiau atsiskleis modernioje miesto architektūroje, negu dvaro interjere. Rinkdamiesi vietą fotosesijai, visuomet pagalvokite apie aplinkos ir Jūsų drabužių bei vestuvių stilistikos harmoniją.O galbūt Jūs turite vietą, kuri Jums, kaip porai, yra kažkuo ypatinga? Galbūt tai galėtų būti Jūsų pirmojo susitikimo ar pasimatymo vieta?  O gal turite vietą, kuri Jums labai patinka ir ten praleidžiate daug laiko? Reikšminga fotosesijos vieta sukurtų puikią Jūsų meilės istoriją fotografijose!Pateikiame Jums 10 idėjų vietoms, kur fotografuotis Kaune ir aplink jį:
  1.      PAŽAISLIO VIENUOLYNAS

  Fotografuotis galima vienuolyno kiemelyje – kiemelis atviras penktadieniais nuo 10:00 iki 17:00, šeštadieniais nuo 10:00 iki 16:00. Iš anksto susitarus, fotosesija galima karietų aikštelėje „Monte pacis“ sveikatingumo komplekse. Lyjant lietui yra galimybė fotografuotis „Monte pacis“ sveikatingumo kompekso viduje. Fotografavimas „Monte pacis“ aplinkoje yra mokamas.

  1.      RAUDONDVARIO DVARO PARKAS, ORANŽERIJA

  Parke gražiai sutvarkyta aplinka. Lyjant lietui galima fotografuotis dvaro viduje. Oranžerijoje yra įrengta jauki kavinė, kurioje galima išgerti kavos ar šampano. Fotosesija dvaro teritorijoje yra mokama.

  1.      BOTANIKOS SODAS

  Gražiai sutvarkyta aplinka, daug žydinčių augalų ir didelė teritorija, todėl galima padaryti įvairesnių nuotraukų. Lyjant lietui galima fotografuotis oranžerijoje. Fotosesija botanikos sodo teritorijoje yra mokama.

  1.      ŽEMAITKIEMIO BABTYNO DVARAS

  Tvarkinga ir gražiai sutvarkyta dvaro aplinka. Lyjant lietui galima fotografuotis dvaro viduje. Dėl fotosesijos reikia tartis iš anksto. Fotosesija dvaro teritorijoje yra mokama. Dvaras nuo Kauno nutolęs apie 30 km.

  1.      ŽEIMIŲ DVARAS

  Gražus dvaro fasadas su įdomiomis tekstūromis, kiemo pusėje turi įspūdingus laiptus. Dėl fotosesijos reikia tartis iš anksto. Fotosesija dvaro teritorijoje yra mokama. Dvaras nuo Kauno miesto yra nutolęs apie 40 km.

  1.      SENAMIESTIS

  Fotografuotis galima arkivyskupijos kiemelyje, Santakos slėnyje, prie Vytauto bažnyčios ar tiesiog senamiesčio gatvelėse. Lyjant lietui fotosesija galima viešbutyje „Daugirdas“. Fotosesija viešbučio tertorijoje yra mokama.

  1.      ŽALGIRIO ARENA

  Moderni ir įdomi aplinka, tinka fotografuotis ir esant nestipriam lietui. Galima fotografuotis arenos prieigose arba gretimai esančioje Nemuno saloje, taip sukuriant įvairesnių fotografijų.

  1.      ZATYŠIŲ KARJERAS

  Karjeras nuo Kauno miesto yra nutolęs apie 20 km.

  1.      LINKUVOS DVARAS

  Įdomus dvaro fasadas, turi gražius laiptus. Fotografavimas dvaro teritorijoje yra nemokamas.

  1.  GELGAUDIŠKIO DVARAS

  Labai gražiai sutvarkyta dvaro teritorija, kiemo pusėje turi gražią terasą, netoli Nemunas. Lyjant lietui galima fotografuotis ir dvaro viduje. Fotosesija dvaro teritorijoje yra mokama. Dvaras nuo Kauno miesto yra nutolęs apie 70 km.

Parašykite komentarą